Kalender

Datum & tijd Activiteit
   
25/02/2018, hele dag:
Wedstrijden

Ga naar Wedstrijdprogramma deze week voor het meest actuele overzicht.

Ga naar Adressen accommodaties voor de adressen van de sporthallen.

Thuiswedstrijden (Sportcentrum Arcus):
Zaaldienst: Coach D1 bouwt op / HC1 ruimt op.

  • 11:15 The Flyers F1 – Taxandria F2# Tafel: n.t.b.; Scheidsrechter: n.t.b.
  • 12:10 The Flyers E1 – VHC ’13 E1# Tafel: Lars van B; Scheidsrechter: Kim
  • 13:05 The Flyers D1 – H.C.G. D1# Tafel: Nicky; Scheidsrechter: Tommy
  • 13:55 The Flyers DS1 – Aristos DS1 Tafel: Rick; Scheidsrechter: Bond
  • 15:05 The Flyers D2 – Blauw Wit D2 Tafel: Rian; Scheidsrechter: Carlien
  • 15:55 The Flyers DC1# – Tremeg DC2# Tafel: Erik; Scheidsrechter: Wietse
  • 17:00 The Flyers HC1 – Zephyr/HCB’92 HC1 Tafel: Merle; Scheidsrechter: Sjaak

Uitwedstrijden:
Er zijn vandaag geen uitwedstrijden.

26/02/2018, 18:30 - 22:00:
Trainingen

18.30 – 19.30 uur: D-jeugd (beide teams)
19.30 – 20.30 uur: C-jeugd (beide teams)
20.30 – 22.00 uur: Dames senioren

28/02/2018, 17:00 - 22:00:
Trainingen

17.00 – 18.00 uur: E-jeugd
18.00 – 19.00 uur: D-jeugd (beide teams)
19.00 – 20.00 uur: C-jeugd (beide teams)
20.30 – 22.00 uur: Dames senioren
20.00 – 21.30 uur: Heren senioren (beide teams)

02/03/2018, 21:00 - 22:30:
Trainingen

21.00 – 22.30 uur: Heren senioren (beide teams)

03/03/2018, hele dag:
Wedstrijden

Ga naar Wedstrijdprogramma deze week voor het meest actuele overzicht.

Ga naar Adressen accommodaties voor de adressen van de sporthallen.

Thuiswedstrijden (Sportcentrum Arcus):
Er zijn vandaag geen thuiswedstrijden.

Uitwedstrijden:

  • 10:10 H.C.B. ’92 DC1# – The Flyers DC1# (De Braken)

04/03/2018, hele dag:
Wedstrijden

Ga naar Wedstrijdprogramma deze week voor het meest actuele overzicht.

Ga naar Adressen accommodaties voor de adressen van de sporthallen.

Thuiswedstrijden (Sportcentrum Arcus):
Zaaldienst: HS2 bouwt op / HS1 ruimt op.

  • 11:15 The Flyers F1 – GHV F1 Tafel: n.t.b.; Scheidsrechter: n.t.b.
  • 12:15 The Flyers D2 – PSV Handbal D1 Tafel: Berry; Scheidsrechter: Marc
  • 13:05 The Flyers HS2 – UGHV HS2 Tafel: Josta; Scheidsrechter: Bond
  • 14:20 The Flyers HS1 – Minerva HS1 Tafel: Marijke; Scheidsrechter: Bond

Uitwedstrijden:

  • 09:30 Acritas HC1# – The Flyers HC1 (‘t Zand)
  • 10:35 Acritas D1 – The Flyers D1 (‘t Zand)

05/03/2018, 18:30 - 22:00:
Trainingen

18.30 – 19.30 uur: D-jeugd (beide teams)
19.30 – 20.30 uur: C-jeugd (beide teams)
20.30 – 22.00 uur: Dames senioren

07/03/2018, 17:00 - 22:00:
Trainingen

17.00 – 18.00 uur: E-jeugd
18.00 – 19.00 uur: D-jeugd (beide teams)
19.00 – 20.00 uur: C-jeugd (beide teams)
20.30 – 22.00 uur: Dames senioren
20.00 – 21.30 uur: Heren senioren (beide teams)

09/03/2018, 21:00 - 22:30:
Trainingen

21.00 – 22.30 uur: Heren senioren (beide teams)

10/03/2018, 00:00:
Wedstrijden

Ga naar Wedstrijdprogramma deze week voor het meest actuele overzicht.

Ga naar Adressen accommodaties voor de adressen van de sporthallen.

Thuiswedstrijden (Sportcentrum Arcus):
Er zijn vandaag geen thuiswedstrijden.

 

Uitwedstrijden:

  • 12:30 Bergeijk D1 – The Flyers D2 (De Drie Eiken)
  • 17:00 DOS ’80 F1 – The Flyers F1 (‘t Vijfeiken)
  • 19:10 DFS Arnhem HS2 – The Flyers HS1 (Rijkerswoerd)

1 2 3 4 5

Powered by Events Manager