Kalender

Datum & tijd Activiteit
   
11/03/2018, hele dag:
Wedstrijden

Ga naar Wedstrijdprogramma deze week voor het meest actuele overzicht.

Ga naar Adressen accommodaties voor de adressen van de sporthallen.

Thuiswedstrijden (Sportcentrum Arcus):
Zaaldienst: DC1 bouwt op / HC1 ruimt op.

  • 12:10 The Flyers E1 – H.C.B. ’92 E1# Tafel: Cindy; Scheidsrechter: Wietse
  • 13:05 The Flyers DC1# – Bedo DC1 Tafel: Jonas; Scheidsrechter: Tommy
  • 14:10 The Flyers D1 – Olympia ’89 D2 Tafel: Anouk; Scheidsrechter: Remco
  • 15:00 The Flyers HC1 – Novitas HC1# Tafel: Thijs; Scheidsrechter: Remco

Uitwedstrijden:

  • 13:00 RED-RAG/Tachos DS3 – The Flyers DS1 (De Zeine)
  • 15:30 Borhave HS1 – The Flyers HS2 (Sporthal ‘t Wooldrik)

12/03/2018, 18:30 - 22:00:
Trainingen

18.30 – 19.30 uur: D-jeugd (beide teams)
19.30 – 20.30 uur: C-jeugd (beide teams)
20.30 – 22.00 uur: Dames senioren

14/03/2018, 17:00 - 22:00:
Trainingen

17.00 – 18.00 uur: E-jeugd
18.00 – 19.00 uur: D-jeugd (beide teams)
19.00 – 20.00 uur: C-jeugd (beide teams)
20.30 – 22.00 uur: Dames senioren
20.00 – 21.30 uur: Heren senioren (beide teams)

16/03/2018, 21:00 - 22:30:
Trainingen

21.00 – 22.30 uur: Heren senioren (beide teams)

17/03/2018, hele dag:
Wedstrijden

Ga naar Wedstrijdprogramma deze week voor het meest actuele overzicht.

Ga naar Adressen accommodaties voor de adressen van de sporthallen.

Thuiswedstrijden (Sportcentrum Arcus):
Zaaldienst: HS2 bouwt op / HS1 ruimt op.

  • 19:00 The Flyers HS2 – OBW HS1 Tafel: Rolien; Scheidsrechter: Bond
  • 20:15 The Flyers HS1 – Duiven HS1 Tafel: Jordy; Scheidsrechter: Bond

Uitwedstrijden:

  • 09:05 Bedo E2 – The Flyers E1 (D’n Ekker)

18/03/2018, hele dag:
Wedstrijden

Ga naar Wedstrijdprogramma deze week voor het meest actuele overzicht.

Ga naar Adressen accommodaties voor de adressen van de sporthallen.

Thuiswedstrijden (Sportcentrum Arcus):
Zaaldienst: Coach D1 bouwt op / HC1 ruimt op.

  • 11:15 The Flyers F1 – Taxandria F1 Tafel: n.t.b.; Scheidsrechter: n.t.b.
  • 12:10 The Flyers D2 – Aristos D2 Tafel: Tim T; Scheidsrechter: Sjaak
  • 13:00 The Flyers D1 – Helios ’72 D1# Tafel: Stijn; Scheidsrechter: Sjaak
  • 15:00 The Flyers HC1 – Bedo HC1 Tafel: Thijs; Scheidsrechter: Carlien-Kim

Uitwedstrijden:

  • 11:00 Groesbeeks Glorie DC1 – The Flyers DC1# (Heuvelland)

19/03/2018, 18:30 - 22:00:
Trainingen

18.30 – 19.30 uur: D-jeugd (beide teams)
19.30 – 20.30 uur: C-jeugd (beide teams)
20.30 – 22.00 uur: Dames senioren

21/03/2018, 17:00 - 22:00:
Trainingen

17.00 – 18.00 uur: E-jeugd
18.00 – 19.00 uur: D-jeugd (beide teams)
19.00 – 20.00 uur: C-jeugd (beide teams)
20.30 – 22.00 uur: Dames senioren
20.00 – 21.30 uur: Heren senioren (beide teams)

23/03/2018, 21:00 - 22:30:
Trainingen

21.00 – 22.30 uur: Heren senioren (beide teams)

24/03/2018, hele dag:
Wedstrijden

Ga naar Wedstrijdprogramma deze week voor het meest actuele overzicht.

Ga naar Adressen accommodaties voor de adressen van de sporthallen.

Thuiswedstrijden (Sportcentrum Arcus):
Er zijn vandaag geen thuiswedstrijden.

Uitwedstrijden:

  • 10:00 Lido DC1 – The Flyers DC1# (De Pompenmaker)
  • 10:30 White Demons F1 – The Flyers F1 (‘t Ruiven)
  • 11:30 Swift HC1 – The Flyers HC1 (VEKA hal)
  • 19:10 G.H.V. DS1 – The Flyers DS1 (De Wissel)

1 2 3 4 5

Powered by Events Manager