Kalender

Datum & tijd Activiteit
   
25/03/2018, hele dag:
Wedstrijden

Ga naar Wedstrijdprogramma deze week voor het meest actuele overzicht.

Ga naar Adressen accommodaties voor de adressen van de sporthallen.

Thuiswedstrijden (Sportcentrum Arcus):
Er zijn vandaag geen thuiswedstrijden.

Uitwedstrijden:

  • 10:15 Bouwcenter Centen HVW D2 – The Flyers D2 (De Hoepel)
  • 10:45 De Sprint D1# – The Flyers D1 (De Peelhorst)
  • 11:55 Erica ’76 HS1 – The Flyers HS1 (Theothorne)
  • 14:30 H.H.V. Donar HS2 – The Flyers HS2 (Sportcentrum Hengelo (Veldwijk))

26/03/2018, 18:30 - 22:00:
Trainingen

18.30 – 19.30 uur: D-jeugd (beide teams)
19.30 – 20.30 uur: C-jeugd (beide teams)
20.30 – 22.00 uur: Dames senioren

28/03/2018, 17:00 - 22:00:
Trainingen

17.00 – 18.00 uur: E-jeugd
18.00 – 19.00 uur: D-jeugd (beide teams)
19.00 – 20.00 uur: C-jeugd (beide teams)
20.30 – 22.00 uur: Dames senioren
20.00 – 21.30 uur: Heren senioren (beide teams)

30/03/2018, 21:00 - 22:30:
Trainingen

21.00 – 22.30 uur: Heren senioren (beide teams)

02/04/2018, 18:30 - 22:00:
Geen trainingen

In verband met Pasen vervallen vandaag alle trainingen.

04/04/2018, 17:00 - 22:00:
Trainingen

17.00 – 18.00 uur: E-jeugd
18.00 – 19.00 uur: D-jeugd (beide teams)
19.00 – 20.00 uur: C-jeugd (beide teams)
20.30 – 22.00 uur: Dames senioren
20.00 – 21.30 uur: Heren senioren (beide teams)

06/04/2018, hele dag:
Wedstrijden

Ga naar Wedstrijdprogramma deze week voor het meest actuele overzicht.

Ga naar Adressen accommodaties voor de adressen van de sporthallen.

Thuiswedstrijden (Sportcentrum Arcus):
Er zijn vandaag geen thuiswedstrijden.

 

Uitwedstrijden:

  • 18:30 Helios ’72 D1# – The Flyers D1 (De Stigt)

06/04/2018, 21:00 - 22:30:
Trainingen

21.00 – 22.30 uur: Heren senioren (beide teams)

07/04/2018, hele dag:
Wedstrijden

Ga naar Wedstrijdprogramma deze week voor het meest actuele overzicht.

Ga naar Adressen accommodaties voor de adressen van de sporthallen.

Thuiswedstrijden (Sportcentrum Arcus):
Zaaldienst: DS1 bouwt op / HS1 ruimt op.

  • 19:00 The Flyers DS1 – Roef DS1 Tafel: Tim Graafeijland; Scheidsrechter: Bond
  • 20:15 The Flyers HS1 – Plus Severijn/Heeten HS1 Tafel: Sjaak; Scheidsrechter: Bond

 

Uitwedstrijden:
Er zijn vandaag geen uitwedstrijden.

08/04/2018, hele dag:
Wedstrijden

Ga naar Wedstrijdprogramma deze week voor het meest actuele overzicht.

Ga naar Adressen accommodaties voor de adressen van de sporthallen.

Thuiswedstrijden (Sportcentrum Arcus):
Zaaldienst: Coach E1 bouwt op / HS2 ruimt op.

  • 11:15 The Flyers F1 – EHV F1 Tafel: n.t.b.; Scheidsrechter: n.t.b.
  • 12:10 The Flyers D2 – Apollo D1# Tafel: Kevin; Scheidsrechter: Tommy
  • 12:55 The Flyers E1 – Aristos E1# Tafel: Indy; Scheidsrechter: Wietse VERVALLEN
  • 13:50 The Flyers HS2 – ESCA-Handbal HS1 Tafel: Nadia; Scheidsrechter: Bond
  • 15:00 The Flyers DC1# – HVW DC1 Tafel: Lars; Scheidsrechter: Rick VERVALLEN

 

Uitwedstrijden:

  • 11:05 De Sprint E2 – Flyers, the E1 (De Peelhorst)

1 2 3 4 5

Powered by Events Manager